Hurtownia klimatyzacyjna na Śląsku

Nasza hurtownia oferuje urządzenia klimatyzacyjne, zarówno przeznaczone do użytku domowego jak i przemysłowego. W naszej ofercie posiadamy urządzenia takich producentów jak Mitsubishi, Hyundai, Cooper&Hunter, Rotenso, Kaisai, Gree oraz Samsung.

Oferta firmy Popularna to także pompki skroplin (Aspen, Siccom, Sauermann, Refco), systemy Big Foot, rury miedziane w otulinie termoizolacyjnej, wsporniki klimatyzatorów, preparaty do czyszczenia i konserwacji układów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych czy koryta montażowe.

Zaopatrujemy w produkty z branży klimatyzacja klientów z woj. śląskiego, w tym z takich miejscowości jak Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Pszczyna, Żywiec, Oświęcim itp.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Mitsubishi_Popularna

Sklep internetowy

Większość asortymentu hurtowni z branży klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja itp. dostępna jest także w naszym sklepie internetowym. Nie możesz odwiedzić nas osobiście? Zajrzyj do sklepu internetowego.

Przejdź do e-sklepu