Pompki skroplin Siccom

Firma SICCOM, której siedziba znajduje się w mieście Essonne we Francji jest jednym z wiodących producentów pompek do odprowadzania kondensatu.

Popularna, która jest autoryzowanym dystrybutorem Siccom, ma w swojej stałej ofercie szeroką gamę pompek skroplin tego producenta.

Siccom Mini Flowatch 1 i Mini Flowatch 2

Pompki do skroplin Siccom Mini Flowatch 1 i Mini Flowatch 2 dzięki niewielkim rozmiarom są łatwe w użyciu we wszystkich typach klimatyzatorów (ścienne, przysufitowe, przypodłogowe, kanałowe) o mocy chłodniczej do 10 kW.

Siccom Flowatch Vision

Pompka skroplin Siccom Flowatch Vision jest kompaktową, wszechstronna, cichą i wydajna pompą przeznaczoną do montaży ściennego. Montaż FLowatch Vision jest możliwy zarówno pod spodem jak i na boku klimatyzatora.

Siccom FlowIta

Pompka skroplin Siccom FlowIta - jest to pompka mini przeznaczona do klimatyzatorów o mocy do 10 kW, zaprojektowana do podłączenia pod jednostką wewnętrzna klimatyzatora.

Siccom Flowatch Design

Pompka skroplin Flowatch Design jest dobrą alternatywą dla standardowych rozwiązań. Umieszczenie pompki bezpośrednio w korycie znacznie ułatwia i skraca czas montażu. Dzięki niewielkim rozmiarom pompki skroplin mini Flowatch jest ona łatwa w użyciu w wielu typach klimatyzatorów (ścienne, przysufitowe, przypodłogowe) o mocy chłodniczej do 10 kW.

Siccom Flowatch Tank 1,3L

Pompka skroplin Siccom Flowatch Tank 1,3L jest pompka zbiornikową zaprojektowaną do odprowadzania skroplonej wody z instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych, kotłów gazowych, osuszaczy itp. Jest to pompka wyposażona w zbiornik o pojemności 1.3L. Pompowanie skroplin rozpoczyna się w momencie podniesienia się pływaczka w zbiorniku.

Sklep internetowy

Większość asortymentu hurtowni z branży klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja itp. dostępna jest także w naszym sklepie internetowym. Nie możesz odwiedzić nas osobiście? Zajrzyj do sklepu internetowego.

Przejdź do e-sklepu