Sauermann - pompki skroplin do klimatyzatorów i lad chłodniczych

Firma SAUERMANN założona w 1976 roku przez Roberta Sauermanna to producent pompek skroplin do klimatyzatorów i lad chłodniczych. Oferta firmy obejmuje mini-pompki tłokowe, pompy odśrodkowe (zbiornikowe), pompy perystaltyczne oraz pompy odśrodkowe do klimatyzatorów kasetonowych.

W naszej ofercie w ciągłej sprzedaży znajduje się następujące pompki do skroplin firmy Sauermann:

Sauermann Si 2100, Sauermann Si 3100, Sauermann Si 2750

Pompki mini przeznaczona do klimatyzatorów o mocy do 10 kW. Są to kompaktowe pompki do klimatyzatorów pracujących w otoczeniu o niewielkiej ilości wolnego miejsca. Przystosowane do używania dla klimatyzatorów ściennych z możliwym także montażem w sufitach podwieszanych.

Sauermann Si-30 i Sauermann Si-33

Pompki mini przeznaczona do klimatyzatorów o mocy do 20kW (Si-30) i 30kW (Si-33). Są to pompy tłokowe wyprodukowane według opatentowanej technologii Sauermann, charakteryzujące się wyjątkowo niskim poziomem hałasu, niezmiennie bez względu na ilość odprowadzanych skroplin.

Sauermann Si-10 Delta Pack i Sauerman Si-1082 Delta Pack

Pompki mini przeznaczona do klimatyzatorów o mocy do 20kW w zestawach gotowych do montaży z korytkiem instalacyjnym. Zestaw opracowany specjalnie z myślą o zapewnieniu szybkiej i łatwej instalacji pompki w kolanku montażowym.

Sauermann SI 1805

Jest pompką zbiornikową, odśrodkową do transportowania ciężkich i zanieczyszczonych skroplin. Pompka przeznaczona jest do urządzeń klimatyzacyjnych, kotłów kondensacyjnych i pieców gazowych. Wyjście alarmowe normalnie zamknięte, automatycznie wyłącza urządzenie klimatyzacyjne, sprężarkę lub zawór elektromagnetyczny.

Sklep internetowy

Większość asortymentu hurtowni z branży klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja itp. dostępna jest także w naszym sklepie internetowym. Nie możesz odwiedzić nas osobiście? Zajrzyj do sklepu internetowego.

Przejdź do e-sklepu