Spawane i składane wsporniki klimatyzatorów

W naszej ofercie posiadamy wsporniki klimatyzatorów spawane oraz składane.

Wsporniki spawane z profili stalowych o przekroju odpowiednio: 30x30mm, 50x30mm, długości ramienia poziomego i pionowego odpowiednio: 500mm, 600mm, 700mm, 800mm oraz 1000mm. Zabezpieczony lakierem piecowym w kolorze białym.

Wsporniki klimatyzatorów Rodigas

Rodigas

Posiadamy solidne składane wsporniki renomowanego włoskiego producenta RODIGAS z certyfikatem TÜV. Występują one w szerokiej gamie rozmiarów, o różnych długościach ramienia poziomego i belki poprzecznej. W ofercie posiadamy najpopularniejsze modele SP-740, MS-120, MS-223, MS-230, MS-253, MS-257 oraz wiele innych!

Systemy wsporników klimatyzatorów Big Foot

BIG FOOT SYSTEMS – systemy stóp dachowych i wsporników do instalacji i urządzeń dachowych.

Firma POPULARNA jest generalnym autoryzowanym dystrybutorem produktów Big Foot Systems – niepenetrujących podpór dachowych i wsporników do instalowania urządzeń na płaskich dachach budynków.

Oferta systemów Big Foot - KLIK!

System stanowi bezpieczny sposób posadowienia urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych oraz wszelkich związanych z nim instalacji. Najpopularniejszymi z gamy produktów są stopy Big Foot H-Frame, Fix it Foot oraz Ramy Modułowe.

System stóp dachowych H-Frame

System stóp dachowych H-Frame jest prostym, uniwersalnym i ekonomicznym rozwiązaniem umożliwiającym podparcie rur, wiązek przewodów, kanałów wentylacyjnych, korytek instalacyjnych oraz kombinacji powyższych elementów.

Używając specjalnych wkładek w stopach umieszcza się podpory (kształtowniki pionowe) o wymiarach 41mm × 41mm. Większość instalacji wsporników typu H wymaga współpracy ze stopami o wymiarach 305mm, jednak w przypadku większych obciążeń istnieje możliwość współpracy ze stopami o wymiarach 450mm.

Wsporniki Fix-it Foot

Wsporniki Fix-it Foot, dostępne w czterech wersjach wymiarowych, służą jako podstawy do bezpośredniego posadowienia urządzeń. Wzdłuż całej długości wspornika wbudowana jest aluminiowa szyna pozwalająca na przymocowanie do niej instalowanych urządzeń przy zastosowaniu uniwersalnych śrub młotkowych.

System Fix-it Foot jest idealnym rozwiązaniem do montażu mniejszych urządzeń: jednostek zewnętrznych klimatyzatorów domowych, rur, kanałów, oraz wiązek przewodów. Podstawa wykonana jest z wytrzymałej gumy, która zapewnia doskonałe właściwości antywibracyjne.

Ramy modułowe

W ofercie dostępne są trzy wersje bazowych ram modułowych o długościach 1m, 2m oraz 3m. Z powyższymi wersjami współpracuje 305 milimetrowa stopa BF wraz z matą anty-wibracyjną. Na potrzeby dachów spadzistych dostępne są również maty kauczukowe o kącie 2,5° i 5°.

Zobacz film instruktażowy - montaż ram modułowych Big Foot

Galeria

Zdjęcia produktów z naszej oferty wsporników klimatyzatorów.

Sklep internetowy

Większość asortymentu hurtowni z branży klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja itp. dostępna jest także w naszym sklepie internetowym. Nie możesz odwiedzić nas osobiście? Zajrzyj do sklepu internetowego.

Przejdź do e-sklepu