Hurtownia rekuperacji na Śląsku

Dzięki coraz nowocześniejszym rozwiązaniom oraz przystępnej formule, rekuperator znajduje zastosowanie w wielu domach jednorodzinnych, nowych obiektach oraz firmach. Rekuperacja znajduje coraz więcej zwolenników, a dzięki jej rosnącej popularności producenci tworzą coraz bardziej rozwinięte i przystępne urządzenia.

Wentylacja mechaniczna pozwala na odzyskiwanie ciepła z powietrza w celu jego dalszego wykorzystania. Dzięki temu zmniejsza się zużycie energii na cele grzewcze budynku, co przekłada się pozytywnie na budżet w postaci oszczędności. Urządzanie to zajmuje niewiele miejsca, a jego użytkownicy mogą cieszyć się czystym i świeżym powietrzem przez cały rok, bez względu na warunki pogodowe.

Zastosowanie tego typu urządzeń ma także inne zalety, m.in. dostarcza świeże powietrze, pomaga usunąć z budynku szkodliwe zanieczyszczenia oraz zmniejsza wilgotność wewnątrz budynku. Brak rekuperacji, zwłaszcza w nowoczesnym budownictwie, powoduje zwiększenie wilgotności, pojawienie się pleśni oraz gorsze samopoczucie z powodu braku świeżego powietrza.

W ostatnich latach rynek urządzeń służących do rekuperacji dynamicznie się rozwija, dlatego firma Popularna oferuje szeroką gamę produktów do wentylacji mechanicznej. W naszej ofercie posiadamy urządzenia renomowanych, polskich producentów, takich jak ThesslaGreen oraz DEFRO AIR a także innych znanych firm takich jak Mitsubishi, Hyundai oraz Cooper&Hunter.

Sklep internetowy

Większość asortymentu hurtowni z branży klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja itp. dostępna jest także w naszym sklepie internetowym. Nie możesz odwiedzić nas osobiście? Zajrzyj do sklepu internetowego.

Przejdź do e-sklepu