Hurtownia wentylacyjna na Śląsku

Hurtownia branży wentylacja na Śląsku (Czechowice-Dziedzice). Hurtowa oferta dla przedsiębiorców zajmujących się profesjonalnie instalacją systemów wentylacji. W sprzedaży hurtowej m.in. silniki i części zamienne do wentylatorów, wentylatory osiowe, wirniki itp. Nasza hurtownia znajduje się w bliskim sąsiedztwie miast takich jak: Pszczyna, Bielsko-Biała, Oświęcim, Żywiec, Brzeszcze, Strumień.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg silników oraz części do wentylatorów w konkurencyjnych cenach i najwyższej jakości znanych i cenionych producentów takich jak ZIEHL-ABEGG, WEIGUANG czy COPREL.

Wentylatory

Wentylatory osiowe, jedno i trójfazowe wraz z siatką ochronną dostępne w wersji ssącej i pchającej (tłoczącej) z zasilaniem zarówno jednofazowym jak i trójfazowym.

Posiadają klasę izolacji B i stopień ochrony IP54. Żywotność tych wentylatorów przekracza 3000 godzin pracy. Praca w zakresie temperatur od -30°C do 60°C. Aprobaty techniczne takie jak CECCC.

W ofercie posiadamy wentylatory Ziehl-Abegg oraz Weiguang o średnicy od 250mm do 630mm.

Silniki do wentylatorów

Szeroka gama modeli silników do wentylatorów serii YZF znajduje zastosowanie zarówno w chłodnictwie (w wentylatorach skraplaczy i parowników) jak również w innych gałęziach przemysłu, w którym wykorzystuje się wentylatory. Posiadamy silniki o mocy 5, 10, 16, 25, 34W oraz duży asortyment śmigieł, osłon (siatek) oraz pierścieni i wsporników wentylatorów.

W swojej ofercie posiadamy również szeroki wybór wentylatorów, silników i wirników promieniowych produkowanych przez włoską firmę Coprel.

Galeria

Przykładowe zdjęcia produktów z działu wentylacja.

Sklep internetowy

Większość asortymentu hurtowni z branży klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja itp. dostępna jest także w naszym sklepie internetowym. Nie możesz odwiedzić nas osobiście? Zajrzyj do sklepu internetowego.

Przejdź do e-sklepu