Firma POPULARNA powstała w 1990 roku. Cały czas naszej działalności to okres dynamicznego rozwoju i intensywnej nauki.

Centrala oraz główny magazyn firmy znajduje się w Warszawie. Docieramy również do naszych klientów i oferujemy swoje usługi w innych miastach kraju poprzez filie w Czechowicach-Dziedzicach, Białymstoku, Lublinie, Olsztynie i Zamościu.

Głównym obszarem działalności firmy POPULARNA w Czechowicach-Dziedzicach jest dystrybucja i sprzedaż hurtowa sprawdzonych elementów i urządzeń do zastosowania w branży klimatyzacyjnej, chłodniczej i wentylacyjnej.

Osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku, cieszymy się uznaniem i zaufaniem a nasze dotychczasowe sukcesy, to konsekwencja ciągłego podnoszenia jakości naszych usług, zaspokajanie wszystkich potrzeb i wymagań Klientów.

Szybka reakcja na zapytania ofertowe oraz dobrze zorganizowana logistyka zapewniają sprawną realizację inwestycji.

Nasza oferta jest nieustannie uzupełniana o nowości rynkowe. Jeśli poszukiwana przez Państwa część nie znajduje się w prezentowanej ofercie, prosimy o osobiste zapytanie o jej dostępność.

Sklep internetowy

Większość asortymentu hurtowni z branży klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja itp. dostępna jest także w naszym sklepie internetowym. Nie możesz odwiedzić nas osobiście? Zajrzyj do sklepu internetowego.

Przejdź do e-sklepu