Pompy ciepła na Śląsku w ofercie hurtowej

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się pompy ciepła, które mają za zadanie w pełni wykorzystać energię zgromadzoną w środowisku naturalnym, która znajduje się w wodzie, ziemi, a także powietrzu. Nie produkuje ona energii, więc do jej działania nie jest potrzebny proces spalania – oznacza to, że nie wytwarza ona popiołu, kurzu, spalin i innych nieprzyjemnych i szkodliwych substancji.

Jest to najbardziej efektywne i ekologiczne rozwiązanie do ogrzewania budynku – jest ona niezastąpiona w nowoczesnym budownictwie i generuje dużo niższe wydatki, w porównaniu do tradycyjnych sposobów ogrzewania mieszkania.

W ofercie firmy Popularna znajdą państwo pompy ciepła typu Split oraz Monoblok. Posiadamy w ofercie marki: Mitsubishi, Hyundai, Rotenso, Cooper&Hunter oraz Gree.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zobacz film: Zasada działania pompy ciepła

Sklep internetowy

Większość asortymentu hurtowni z branży klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja itp. dostępna jest także w naszym sklepie internetowym. Nie możesz odwiedzić nas osobiście? Zajrzyj do sklepu internetowego.

Przejdź do e-sklepu