Pompki do skroplin Aspen Pumps serii Mini

Firma Aspen weszła do światowej czołówki producentów miniaturowych pompek do skroplin począwszy od premiery cieszącej się największą popularnością wśród klientów pompki Mini Orange. Urządzenia Aspen z serii Mini są sterowane automatycznie za pomocą mechanizmu czujników pływakowych, wykrywających obecność wody na tacy ociekowej i samoczynnie uruchamiającego pompę.

W ofercie pompek mini firmy Aspen posiadamy pompki: Mini Orange, Maxi Orange, Mini Lime, Maxi Lime, Mini Aqua i Mini Blanc.

Pompki do skroplin Aspen Pumps serii Silent

Ponieważ w dzisiejszych czasach coraz większego znaczenia, zwłaszcza w takich obiektach, jak biura czy hotele, nabiera cicha praca pompek instalowanych wraz z urządzeniami klimatyzacyjnymi w naszej ofercie znajdują się pompki Silent+. Pompki te są zaprojektowane w taki sposób aby aby maksymalnie obniżyć słyszalność ich pracy bez rezygnacji z wysokiej wydajności.

Do grupy pompek Silent+ w naszej ofercie należą pompki: Silent+ Mini Orange, Silent+ Mini Lime, Silent+ Mini Aqua.

Pompy zbiornikowe Aspen

Pompy zbiornikowe zaprojektowane są w taki sposób aby były to urządzenia przyjazne w instalacji i serwisowaniu, o łatwym do czyszczenia zbiorniku, natychmiastowej gotowości do pracy po podłączeniu, prostych w obsłudze zaworach jednokierunkowych i wbudowanej poziomicy. To urządzenia lubiane przez instalatorów i bezkonkurencyjne pod względem wydajności, którą mają w standardzie.

Oferujemy pompki zbiornikowe: Aspen Mini Tank, Aspen Hi-FLow 0,5L, Aspen Hi-FLow 1L i 2L, Aspen Hi Lift 1L i 2L, Aspen Heavy Duty 6m i 10m, Aspen Hot Water Economy, Aspen Hot Water Heavy Duty.

Pompy perystaltyczne Aspen

Pompy perystaltyczne Aspen stwarzają możliwości instalacji daleko od obsługiwanych urządzeń - nie tracą skuteczności pracując nawet w odległości 8 metrów od klimatyzatora. Doskonale sprawdzają się więc w miejscach, w których istotna jest możliwość ich ukrycia (np. w hotelach, szpitalach). Dodatkową zaletą tego rodzaju pomp jest ich zdolność do tłoczenia brudnej i zatłuszczonej wody, a także nieszkodliwość wyschnięcia jej obiegu.

W naszym sklepie dostępne są pompki perystaltyczne: Aspen Universal, Aspen Standard, Aspen MK4 oraz Aspen Mechanical.

Pompy dla supermarketów Aspen

Pompy dla supermarketów zaprojektowane są do stosowania z chłodziarkami sklepowymi, z myślą o maksymalnej łatwości ich instalacji i trzymania. Pompki te umieszcza się bezpośrednio pod urządzeniem chłodniczymi z którego mają oe usuwać całą wodę, jaka powstaje podczas jego rozmrażania. Wszystkie pompy z tej rodziny Low Profile ERRP, ERRP i Cold Cabinet wyposażone są w filtr zanieczyszczeń, a model Macerator posiada filtr tnący, chroniący pompę przed zatorami powodowanymi przez zawarte w wodzie resztki żywności.

Kocioł kondensacyjny Aspen

Kocioł kondensacyjny to wysokosprawny kocioł, przetwarzający i odbierający ciepło spalinom, w wyniku czego dochodzi do kondensacji zawartej w nich wody. Wydajne pompy Aspen do kotłów kondensacyjnych szybko odprowadzają powstałe w ten sosób skropliny, a przy tym umożliwiają łatwą kontrolę i wyróżniają się estetyką.

Do rodziny pompek Aspen do kotłów kondensacyjnych zaliczamy: Aspen Kitchen, Aspen Compact, Aspen Alarm, Aspen Hi-Capacity.

Galeria

Zdjęcia pompek skroplin Aspen Pumps w naszej ofercie.

Sklep internetowy

Większość asortymentu hurtowni z branży klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja itp. dostępna jest także w naszym sklepie internetowym. Nie możesz odwiedzić nas osobiście? Zajrzyj do sklepu internetowego.

Przejdź do e-sklepu